Guestbook

Below you can find archival entries of our guests. Now we invite you to post opinions/reviews at our Facebook profile. Thank you!

Our page at Facebook

2007-02-12iśka
Tak pięknych wrażeń nie odniosłam nigdy i nigdzie.Tu przyroda wychodzi do nas i mówi ....... bierzcie mnie całymi sobą, wdychajcie i cieszcie się mną. Cisza........,odgłosy ptasich treli , pokrzykiwań,krowie pomruki i rżenie koni i plusk Postomii przy czatowni to to, co trzeba ocalić,przekazać i pokazać tym którzy zdolni są kochać to miejsce.
2006-11-24Basia Zień
JESTEŚCIE FANTASTYCZNI NAJGORĘCEJ WAS POZDRAWIAM
2005-05-16Ryszard Zapolski
Mieszkałem w Szumiłowie i doskonale znam te strony.Park Krajobrazowy też jest mi znany.Teraz mieszkam w Słupsku i bardzo często pokazuję znajomym te miejsca.Więcej zdjęć. Pozdrawiam.
2005-02-23marek
U was są tylko konie nie pochowane na żime
2004-07-07KacHnA
Świetna stronka... zwłaszcza te dudki - wspaniałe zdjęcia. Osobiście mam tylko jedno zdjęcie dudusia, na którym go w ogóle widać... :P No cóż... ten sprzęt. hehe... A no i bardzo ładna szata graficzna. Pozdrawiam, Kachna
2004-02-29elżbieta kosik
wreszczcie Was znalazłam! To jest fantastyczne,co proponujecie.Mam nadzieję ,że w lipcu przyjadę do Słońska.Serdecznie pozdrawiam.Ela KOSIK