Księga gości

dopisz sięZapraszamy do dopisywania się do księgo gości. Jednocześnie informujemy, że wpisy niecenzuralne lub zawierąjace linki do stron niezwiązanych z tematyką przyrodniczą nie będą zamieszczane.

2011-02-19autor: robert.filip

wybieramy się do Słońska na ryby,mam nadzieję,że ptaki nie wyjadły wszystkich ryb i parę tych większych i z zębami dla nas zostawiły !!!

2011-02-13autor: Krystyna Podlasińska-Szajkowska

dziękuję za wspaniały pobyt w malowniczym parku i pozdrawiam

2011-02-09autor: Andrzej Dubiel

Dziękuje za możliwość wzięcia udziału w tak interesującym projekcie warsztatów fotograficznych z udziałem Pana Przemka. Czas minął tak błyskawicznie i pozostały tylko miłe wspomnienia po terapii fotograficzno – wałowej a i warsztat znacznie się poprawił w fotografii przyrodniczej.

2011-01-24autor: Beata

Połączenie przyjemnego z pożytecznym - polecam warsztaty fotograficzne w Słońsku. Świetny sposób na poznanie tajników podpatrywania i utrwalania uroków tego miejsca. Na niebie ruch, ale i na ziemi też się wiele dzieje, na dowód - zdjęcia ze spotkania z norką.

2010-08-19autor: rolf schroeter

we had a wonderful time at the dudek this july. here are some drawings from that stay: http://wp.me/pCAvp-cB

2010-01-28autor: Ania

Każda pora roku jest dobra,aby wybrać się na spotkanie z przyrodą! Poraz pierwszy miałam okazję być zimą w Parku Narodowym "Ujście Warty".Wyjazd zimą polecam wszystkim, którzy lubią spacery w aurze zimowej.Dodatkową atrakcją może być również przemierzanie rozlwisk na łyżwach lub na nartach.Jeżeli chcemy zostać tu na dłużej warto skorzystać z noclegu i spróbować "specjałów" gospodyni.

2010-01-18autor: Beata

Po wiosennych, letnich i jesiennych wycieczkach przyszła pora na odkrycie Słońska zimą. Rewelacja! Lodowisko od domu aż po horyzont, a na biegówkach powędrować można jeszcze dalej. Narty suną rewelacyjnie po zaśnieżonym rozlewisku, ale warto na chwilę się zatrzymać i porozglądać dookoła. Na wzmocnienie po wycieczce polecam chleb Gospodyni i inne domowe specjały.

2009-04-09autor: zawilec

Bardzo dobry serwis, wszystko szczegółowo i przejrzyście, bez problemu można znaleźć potrzebne informacje,tak trzymać. a ja zapraszam na moja stronę www.WspanialeNoclegi.pl

2009-01-04autor: Agata

Przybylam, zobaczyłam, uwierzyłam.. w niezliczoną ilość gęsi podrywających się do lotu z niesamowitym odgłosem trzepotu skrzydeł, w krzykliwe pięknie stapiające się z bielą śniegu, w setki krzyżówek 'adoptujących' świstuny, bielaczki, nurogęsi, gągoły, kormorany, w czarne klucze żurawi przecinające płonące o zachodzie słońca niebo.. I to wszystko tutaj w środku zimy. Wystarczył dobry adres:). Dziękuję.

2008-08-11autor: jacek1400

Bardzo ciekawa stronka. Z lubuskiem jestem związany dzięki żonie. Pozdrawiam autorów i zapraszam do Sudet http://www.stolowe.yoyo.pl/ , w Góry Stołowe- jest co zwiedzać.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 > >>

Aktualności

29 listopada 2018

Listopad był pogodny, ale już od tygodnia temperatura...

...więcej

EDEN

logo EDENRzeczpospolita Ptasia w Ujściu Warty została laureatem konkursu Komisji Europejskiej...

...więcej